Něco málo o nás :)

Vítáme vás na nové internetové prezentaci pizzerie Amos v Uherském Brodě.


Jsme pizzerie a restaurace výrazně směřující k italské kuchyni a s tím pochopitelně spojenou pravou italskou pizzou dle originálního receptu, těstovinama, čerstvých salátů, dezertů… Při přípravě maximálně používáme originální italské suroviny pro zajištění maximální kvality.


Sídlíme v suterénu obchodního centra AMOS, umístěná v historickém centru Uherského Brodu. Disponujeme kapacitou 65 míst včetně salonku pro 12 osob přizpůsobenému pro menší akce, oslavy či obchodní jednání. Tyto akce je také možno uspořádat v celém prostoru restaurace, máme variabilní řešení umístění stolů s možností spojení do velké tabule.


Jestliže máte chuť jen tak si posedět, náš bar je plně k dispozici se širokou nabídkou alko i nealkoholických nápojů, italské kávy nebo míchaných napojů.
Samozřejmostí je klimatizace a rozvážíme pizzu a ostatní pokrmy po Uherském Brodě zdarma a v širokém okolí za mírný poplatek.


DÁRKOVÉ ŠEKY

Chcete darovat svým známým nebo rodině originální dárek?

U obsluhy si můžete vyžádat dárkový šek, který vám jako takový dárek jistě postačí. Šeky jsou v hodnotě 250,- Kč, na požádání jsme vám schopni připravit váš osobní šek na jakoukoli částku.


PŘIJÍMÁME STRAVENKY GASTROPASS A SODEXO, PŘI PLATBĚ STRAVENKAMI VRACÍME POUZE DO VÝŠE 5 KČ.Přijďte nás navštívit a jistě se rádi vrátíte.

Zveme vás a těšíme se na vaši návštěvu.

© Copyright Pizzerie Restaurant Bar AMOS